Published: Oct. 24, 2023

Donuts

कहिले: बुधबार, नोभेम्बर 1 बिहान 9 देखि 11 बजे सम्म
कहाँ: गाउँ केन्द्र ब्रेकआउट कोठा - विलियम्स गाउँ

हामी सबै फ्रन्ट-लाइन कर्मचारीहरूलाई रोक्न र रोक्न प्रोत्साहित गर्दछौं एक कर्मचारी सदस्यको रूपमा तपाईंलाई के कुरा महत्त्वपूर्ण छ भनेर बताउन सियु बोल्डर स्टाफ काउन्सिल (CU Boulder Staff Council)का प्रतिनिधिहरूसँग भेट्नुहोस्! म्याण्डारिन, स्पेनिश, नेपाली र थाई दोभाषे सेवा साइटमा प्रदान गरिनेछ।. 

बोल्डर क्याम्पस स्टाफ काउन्सिल (Boulder Campus Staff Council)
सियु बोल्डरको स्टाफ काउन्सिल (CU Boulder's Staff Council) भनेको क्याम्पस भरिबाट निर्वाचित सदस्यहरूको टोली हो। हामी विभिन्न मुद्दाहरूमा वकालत गरेर, नीतिहरू प्रस्ताव गरेर, प्रशासनलाई सल्लाहकारको भूमिकामा सेवा गरेर, र क्याम्पसमा सहयोगी अवसरहरू ल्याउन विभिन्न कार्यक्रमहरूको सुविधा दिएर हाम्रो क्याम्पसका कर्मचारीहरूको हितको प्रतिनिधित्व गर्दछौं। हामी तपाईंको आवाज हौं। 

हामी तिमीलाई पछि पनि भेट्ने आशा गर्दछौ!