GROUP

NAME

1

MILLER, DAVID CARL

SPARK, KEVIN B

LANG, TRAVIS W

CAVANAGH, SEAN

WEEMS, JAMES

HARTMAN, HOWARD THOMAS, III

 

 

2

MALLETT, JACOB CHRISTOPHER

ROBINSON, SCOTT FRANKLIN

WHEELER, MILES PATRICK

GORDON, ALEC

 

 

3

GUNARI, ANANT MANAJIRAO

RUSHWALD, BENJAMIN KUSKIN

FURROW, COLTER REMMINGTON

MARKEL, ANTHONY

PURVIS, SHAWN-PAUL ROBERT

DEMMONS, MIKE

 

 

4

OSTOICH, CHRISTOPHER MARK

ENGBERG, SCOTT ROBERT

BOIDOCK, WILLIAM PETER

ROHDE, BRIAN MICHAEL

DAVIDSON, BRADLEY DARREN

 

 

5

HASHEMINIASARI, MASOOD

HARMAN, JAMES JOSEPH

STACHOWIAK, WILLIAM GATEWOOD

WARNEKE, DANIEL PAUL

 

 

6

RAZZAZIAN, CHRISTOPHER KAVEH

BASHBUSH, ALEXANDRA PATRICIA

DE LUCA, CHRISTOPHER MICHAEL

CHAU, ADAMO

CROOK, JOSEPH ALLEN

TRINH, NAM HOANG

 

 

7

FAULKNOR, GRAHAM ROLETTO

WRIGHT, LINDSEY R

GOETZ, CAITLIN CORRIGAN

MC CAULEY, KIP CONRAD

SIDERIUS, CHAD GLYNN

NGUYEN, HUNG QUOC

 

 

8

OWEN, JAMES

FRY, JOHNNY MICHAEL

JAOUEN, NICHOLAS OLIVIER

HOLLIBAUGH, JAMES LYLE

KOERNER, RICHARD ALAN

 

 

9

WAGNER, JEFFREY ALLEN

FINLEY, BRIAN

GREDVIG, KYLE DANIEL

EMERY, PAUL NOLAN

 

 

10

WAGNER, KRYSTYN MARIE

SALIMAN, NAOMI CHAYA

ODELL, DARBY MEGHAN

MIKKELSON, SHAWN DAVID

LONSDALE, ASHLEY LYNN

 

 

11

HU, LUNG HAO

MILLER, BRETT ANTHONY

GONZALEZ, ALBERTO OCTAVIO CESAR

FAYEZ, MOHAMMAD

JAUNARAJS, KALVIS

LEBEWITZ, DANIEL HAROLD

 

 

12

PITMAN, MATTHEW SANDERSON

NEESAN, BRIAN DAVID

ORNELAS, JASON RAUL

GRUBIN, JOHN TODD

SCOTTO, JAMES MAHAN

 

 

13

SHEPPLEMAN, NATHANIEL PATRICK

BAKSA, CHRISTOPHER JAMES

HARBAUGH, DAVID DAY, IV

BEWLEY, TODD DAVID

 

 

14

ROCKNE, CHRIS

LICHTENSTEIN, DANIEL LIAM

NEWVILLE, TONI E

HASS, MICHAEL DOUGLASS

FREEMAN, LAURA JEAN

CHENOWETH, BRENT MICHAEL

 

 

15

SIVESS, ANDREW GREGORY

METZER, COLLIN PATRICK

VAUGHN, CANDACE LASHONDA

JOHNSON, MATTHEW ANDERS

HENDERSON, DOUGLAS CHARLES

GARNETT, DIANA MELINDA

 

 

16

SWAIM, JAMES

SCHNEIDER, ANDREW DEAN

AITKEN, BRANDON DAVID

LONG, DANIEL PHILLIP

PIECHOTA, LOUIS FRANCIS

ANDERSON, KYLE THOMAS

 

 

17

CLARK, CHRISTOPHER WILLIAM

CAHN, DANIEL POLLET

WELCH, DANIEL JACOB

KROLL, ADAM

HARVEY, PHILIP ROYCE

YATES, PORTER

LAWRY, DAVID BRYANT

 

 

18

LEE, LOK KIN

LEVISON, MIKE AARON

WEBER, CODY B

ROGERS, MATTHEW WILLIAM

JENSEN, BROCK

DOUGHTY, MATTHEW TAYLOR

 

 

19

HOWARD, MICAH ANDREW

BENNETT, KATHERINE M

SARVER, JESSICA CANDICE

DANIELS, MATTHEW DAVID

ELMORE, DAVID ROBERT

 

 

Biomedical Option

20

SHAH, DIPEN B

SHULTS, BRADLEY RYAN

KANO, KIMIKO SARA

BARTRAM, KEVIN SCOTT

HART, KEIR DAVID

TRUESDELL, SARAH LYNN

 

 

21

ARTALE, RYAN CHARLES

THOMPSON, JASON MICHAEL

ELDREDGE, PARKER JAMES

MUCKLEY, JASON ANDREW

LARSEN, SCOTT CHRISTOPHER

 

 

22

TRUONG, DAVID

KIM, JANICE RUBY

BROWN, JERRY MICHAEL

CABRERA, ERIKA YANEHT

SINGH, NAVPREET

ODUNFA-JONES, AYODELE BABALOLA

 

 

23

KAMINSKI, GEORGE

STERLING, ANDREW CARL

WONG, ANDREW T

GLEYSTEEN, JOHN PATRICK

KALINA, SARAH BEA

NELSON, MATTHEW DENNIS

 

 

24

DAHL, MICHAEL LOUIS

GILLIS, KENNETH MILES

MC CLOSKEY, BEN P

WATSON, RYAN THOMAS

VANDERVLIET, MATTHEW TYSON